PSTRO!

Pstro! gra planszowa pudełko front

Pstro! to gra planszowa wydana przez polskie wydawnictwo Trefl S.A., której autorem jest również Polak, debiutujący w tej roli Dominik Robakowski. Zwyciężył on (autor) w zorganizowanym przez to samo wydawnictwo konkursie „Zgrana Rodzina”, którego celem było opracowanie autorskiego projektu rodzinnej gry planszowej.

Zapraszam na recenzję:

PSTRO! - Recenzja gry planszowej

Dodatkowo przygotowałem dla Was szybki foto-unboxing czyli zobaczcie dokładnie co kryje się w pudełku [kliknij/dotknij aby zobaczyć]:

OCENA JAKOŚCI WYKONANIA:

Pierwsze wrażenia organoleptyczne wbrew pozorom bardzo przyzwoite. Pudełko atrakcyjne wizualnie, spójne, estetyczne i co ważne nie jest to najtańsza kartonowa tandeta. Jakość planszetek jest dobra – są grube i sztywne, nadruki sprawiają wrażenie trwałych. Dwie kostki również bardzo fajnie wyglądają. Klepsydra jak klepsydra – działa 🙂 Karty są bardzo cienkie (szybko ulegną zmęczeniu) choć wizualnie przyjemne. Instrukcja dość przejrzysta, zobaczę jak z jej treścią sprawa wygląda. Podsumowując na podstawie wyłącznie jakości wykonania to za 29,99 zł tragedii nie ma – jest przyzwoicie, nie mam poczucia, że ktoś mnie zrobił w …. 😉

gra planszowa karczma pod pękatym kuflem pudełko front

Karczma pod Pękatym Kuflem

gra planszowa lombard życie pod zastaw pudełko

Lombard. Życie pod zastaw.