PSTRO!

Pstro! gra planszowa pudełko front

Pstro! to gra planszowa wydana przez polskie wydawnictwo Trefl S.A., której autorem jest również Polak, debiutujący w tej roli Dominik Robakowski. Zwyciężył on (autor) w zorganizowanym przez to samo wydawnictwo konkursie „Zgrana Rodzina”, którego celem było opracowanie autorskiego projektu rodzinnej gry planszowej.

Zapraszam na recenzję:

PSTRO! - Recenzja gry planszowej

Dodatkowo przygotowałem dla Was szybki foto-unboxing czyli zobaczcie dokładnie co kryje się w pudełku [kliknij/dotknij aby zobaczyć]:

OCENA JAKOŚCI WYKONANIA:

Pierwsze wrażenia organoleptyczne wbrew pozorom bardzo przyzwoite. Pudełko atrakcyjne wizualnie, spójne, estetyczne i co ważne nie jest to najtańsza kartonowa tandeta. Jakość planszetek jest dobra -- są grube i sztywne, nadruki sprawiają wrażenie trwałych. Dwie kostki również bardzo fajnie wyglądają. Klepsydra jak klepsydra -- działa 🙂 Karty są bardzo cienkie (szybko ulegną zmęczeniu) choć wizualnie przyjemne. Instrukcja dość przejrzysta, zobaczę jak z jej treścią sprawa wygląda. Podsumowując na podstawie wyłącznie jakości wykonania to za 29,99 zł tragedii nie ma -- jest przyzwoicie, nie mam poczucia, że ktoś mnie zrobił w …. 😉

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

gra planszowa karczma pod pękatym kuflem pudełko front

Karczma pod Pękatym Kuflem

gra planszowa lombard życie pod zastaw pudełko

Lombard. Życie pod zastaw.