Pracownia Snów

gra planszowa pracownia snów

„Pracownia Snów” to niezwykle piękna wizualnie gra planszowa autorstwa Davida Ausloosa, która za sprawą polskiego wydawnictwa Lacerta w 2020 roku będzie mieć swoją premierę w naszym kraju. Oryginalny tytuł tej gry to „Dreamscape” jednak polski wydawca zdecydował użyć polskiego zamiennika – w mojej ocenie w przypadku tego tytułu słusznie. Jest to gra przewidziana dla osób oswojonych już z nowoczesnymi planszówkami.

Według publicznie dostępnych informacji mogę stwierdzić, że jest to tytuł dla graczy średnio-zaawansowanych. Jednak już niedługo będę mógł to sam dla Was ocenić, gdyż w najbliższym czasie będę miał okazję dokładnie sprawdzić tę grę dzięki uprzejmości polskiego wydawcy.

Po zweryfikowaniu wszelkich dostępnych źródeł związanych z tym tytułem w sieci, mogę na pierwszy rzut oka powiedzieć, że wygląda bardzo zachęcająco. Nie tylko ze względu na piękną w mojej ocenie szatę graficzną ale również z uwagi na ciekawe połączenie mechanik działania.

W tej grze planszowej gracze będą podróżować między sześcioma wymiarami sennych marzeń a ich zadaniem będzie zbieranie okruchów świadomości, dzięki którym będą budować swoje senne wspomnienia.

Pełna recenzja wideo tej gry już niebawem… Jeśli chcesz być na bieżąco to możesz zasubskrybować nasz kanał na YouTube, polubić naszą stronę na Facebook Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze 🙂

gra planszowa antyszczepionkowcy pudełko

Antyszczepionkowcy

dłonie złączone

Planszówki we dwoje czyli gry planszowe, które dobrze działają dla dwóch graczy.