Mundialito

gra planszowa mundialito pudełko front

Mundialito to gra planszowa, w której najmłodsi (choć nie tylko) fani piłki nożnej będą mogli przeżywać emocje związane z rozgrywaniem mistrzostw świata w ich ukochanym sporcie. Co ciekawe w tej grze postarano się również „przemycić” walory edukacyjne aby nie było to wyłącznie „zwykłe zdobywanie goli”. Ta gra miała swoją premierę już kilka lat temu, jednak obecnie (grudzień 2019) została udoskonalona, odświeżona graficznie i wydana ponownie z pomocą zbiórki społecznościowej na portalu wspieram.to.

Grę otrzymaliśmy zupełnie niespodziewanie do recenzji podczas naszej wizyty na Stadionie Narodowym od jednego z jej autorów. Miało to miejsce podczas rewelacyjnej, cyklicznej imprezy „Planszówki na Narodowym”, gdzie moją uwagę przykuły właśnie ogromne emocje jakie towarzyszyły testowym rozgrywkom prowadzonym przy stoisku wydawcy przez przypadkowe dzieci z ich rodzicami, którzy przyszli ten event.  Dlatego zdecydowałem się sprawdzić ten tytuł.

Pełna recenzja wideo tej gry już niebawem… Jeśli chcesz być na bieżąco to możesz zasubskrybować nasz kanał na YouTube, polubić naszą stronę na Facebook Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze 🙂

Tymczasem zapraszam na foto-unboxing [kliknij/przesuń aby zobaczyć]:

gra planszowa w pogoni za szczęściem pudełko

W Pogoni Za Szczęściem

gra planszowa ucieczka z lochu pudełko front

Ucieczka z Lochu