Milionerzy Gang Słodziaków

gra planszowa milionerzy gang słodziaków pudełko front

Milionerzy Gang Słodziaków to najnowsza gra planszowa przygotowana specjalnie dla sieci sklepów Biedronka. Na sklepowych półkach pojawiła się z początkiem grudnia 2019. Łączy ona w sobie dwa popularne tematy czyli teleturniej telewizyjny Milionerzy oraz robiące furorę już od kilku lat – Słodziaki.

Jest to oczywiście tytuł przygotowany z myślą o najmłodszych graczach, gdyż wedle informacji widocznej na opakowaniu estymowany wiek to minimum 6 lat. Całość rozgrywki została oparta o dobrze znany schemat teleturnieju jednak pytania zawarte w grze mają dotyczyć między innymi filmów animowanych, literatury dziecięcej czy nawet przygód samych Słodziaków z dedykowanych, wydanych do tej pory książek, które można było zdobyć w Biedronkach.

Postanowiłem zweryfikować jakość oferowanej rozrywki przez ten tytuł. Dlatego biorę go na stolik recenzencki i czym prędzej wrócę do Was z oceną tej produkcji.

Jeśli nie chcesz aby umknęła Ci ta recenzja lub kolejne to zapraszam Cię do zasubskrybowania mojego kanału na YouTube, oraz do polubienia strony na Facebook.

Tymczasem zapraszam na foto-unboxing czyli co kryje się w pudełku:

gra planszowa dolina królików pudełko front

Dolina Królików

gra planszowa boso przez świat pudełko front

Boso Przez Świat