Kosmiczny Wykop

Kosmiczny Wykop gra planszowa

„Kosmiczny Wykop” to gra dla wszystkich fanów piłki nożnej oraz serialu animowanego o bliźniaczym tytule emitowanego w telewizji TVN. Galaktyczna rozgrywka z serialu została przeniesiona na planszę. Razem z Robertem Lewandowskim oraz bohaterami serialu gracze rozegrają mecze pełne emocji oraz wielu taktycznych decyzji.

Zanim cokolwiek dalej przeczytasz drogi czytelniku, chcę Cię poinformować, że obecnie jestem związany zawodowo z wydawnictwem Granna (wydawcą gry „Kosmiczny Wykop”). Informuję Cię o tym, gdyż jako recenzent gier planszowych stawiam na uczciwość.

No dobrze, zatem co mogę Ci powiedzieć na temat tej gry? Otóż jest to bardzo przyjemna rodzinna gra planszowa (dla dwóch graczy), jak ja to nazywam „z prawdziwego zdarzenia”. To znaczy taka, w której gracz podejmuje decyzje wpływające na przebieg rozgrywki, a nie rzuca kostką licząc na łut szczęścia. Podczas rozgrywek pojawiają się prawdziwe emocje, które podsycają atmosferę przy stole.

Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, zresztą jak to zwykle bywa w przypadku Granny, kto miał choć raz grę wydawnictwa Granna ten wie, że nie wydaje bubli. Nie jest to obiektywna opinia, ale gwarantuję, że jest szczera: Grę „Kosmiczny Wykop” z czystym sumieniem polecam! Sugerowana cena detaliczna gry „Kosmiczny Wykop” to 69,90 zł.

Zapraszam do obejrzenia zawartości pudełka z grą:

gra planszowa "Drogi do Rzymu" pudełko

Drogi do Rzymu