Karczma pod Pękatym Kuflem

Karczma pod Pękatym Kuflem to najnowsza gra planszowa niezwykle zdolnego i utytułowanego autora gier planszowych Wolfganga Warscha, mieszkającego na stałe w Wiedniu. Oryginalnie została wydana w bieżącym roku (2019) pod tytułem „The Taverns of Tiefenthal”.

W Polsce licencję na wydanie tej gry na rodzimym rynku pod swojsko brzmiącym tytułem „Karczma pod Pękatym Kuflem”, zdobyło wydawnictwo G3. Premiera miała miejsce 15 listopada 2019 roku i tegoż samego dnia tytuł ten w polskiej wersji trafił na nasz stolik recenzencki.

Muszę w tym miejscu zaznaczyć, że ta gra również dla naszego serwisu jest wyjątkowa, gdyż jest to pierwszy tytuł, który oficjalnie objęliśmy patronatem (nasze logo znajdziecie na pudełku) i  tym samym gwarantujemy jej jakość. Pamiętajcie, że naszego logo nie można kupić, i nie traktujemy tego jako formy reklamy naszego serwisu tylko jako rzeczywisty znak jakości danej gry.

Pełna recenzja wideo tej gry już niebawem na naszym kanale YouTube. Jeśli chcesz być na bieżąco to możesz zasubskrybować nasz kanał na YouTube, polubić naszą stronę na Facebook Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze 🙂

Tymczasem zapraszam na wideo-unboxing tej gry. Zajrzymy wspólnie do pudełka aby zobaczyć co się w nim kryje 🙂

…oraz foto-unboxing [kliknij/dotknij aby zobaczyć]:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jungle Boogie

PSTRO!