Ishtar: Ogrody Babilonu

Ishtar: Ogrody Babilonu to jedna z najnowszych gier planszowych autorstwa niezwykle zdolnego i utytułowanego projektanta planszówek, Bruno Cathali. Tym razem zaprasza on graczy w niezwykle piękną podróż do Ogrodów Babilonu, czyli jednego z 7 cudów świata starożytnego, które według obecnie dostępnych źródeł istniały rzeczywiście (to tak w ramach ciekawostki 🙂 )

W tej grze planszowej gracze będą wcielać się w królewskich ogrodników, których zadaniem jest stworzenie legendarnych Wiszących Ogrodów Babilonu ( a dokładniej Wiszących Ogrodów Semiramidy w Babilonie ) pośrodku pustyni. Aby zrealizować ten cel będą między innymi nawadniać pustynię z pomocą fontann, sadzić kwiaty i drzewa, które dobrze zasadzone będą przynosić dodatkowe korzyści. Dodatkowo będziecie zarządzać swoimi uczniami/asystentami, którzy dla Was będą zarządzać kwietnikami.

Ta gra zainteresowała nas najpierw swoją oprawą wizualną, która niewątpliwie jest bardzo efektowna i estetyczna. Według informacji dostępnych w sieci wiemy, że jest to tytuł familijny jednak po przeczytaniu instrukcji mogę stwierdzić, że z pewnością nie dla początkujących graczy, którzy z tego typu mechaniką (sposobem działania gry) nigdy nie mieli styczności.

Jednak to wszystko będę mógł dla Was dokładnie ocenić, gdy gra fizycznie do mnie dotrze. Na tę chwilę mogę Was zaprosić na rzut okiem na oficjalną wideo-zapowiedź gry oraz kilka grafik od polskiego wydawcy, czyli wydawnictwa Portal Games (ostrzegam – narobicie sobie smaku 😉 )

Pełna recenzja wideo tej gry już niebawem. Jeśli chcesz być na bieżąco to możesz zasubskrybować nasz kanał na YouTube, polubić naszą stronę na Facebook Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze 🙂

Tymczasem zapraszam na mój wideo-unboxing oraz ocenę jakości wykonania:

Ishtar - Gra Planszowa - Unboxing i Ocena Jakości Wykonania

Nasz foto-unboxing:

Poniżej znajdziecie materiały marketingowe od wydawcy:

🌴🌴Przedsprzedaż Ishtar trwa: https://portalgames.pl/pl/przedsprzedaz-ishtar/Ishtar to najnowsza gra Bruno Cathali, w której będziemy rywalizować o miano Królewskiego Ogrodnika. Będziemy nawadniać pustynię z pomocą fontann, co pozwoli nam zasadzić drzewa i kwiaty, dzięki którym zdobędziemy zarówno punkty zwycięstwa jak i kryształy pozwalające nam odblokować nowe akcje!

Publiée par Portal Games sur Mercredi 5 février 2020

ishtar gra planszowa

ishtar gra planszowa okładka tył

ishtar gra planszowa autor

dzieci grają w grę

Gry Planszowe Dla Dzieci

gra planszowa "Drogi do Rzymu" pudełko

Drogi do Rzymu