Drogi do Rzymu

Gra planszowa „Drogi do Rzymu” to obecnie jedna z najlepszych gier familijnych 2020 roku, która pojawiła się w portfolio polskiego wydawnictwa GRANNA. Jest to niezwykle atrakcyjny wizualnie tytuł, który w naszej ocenie nadaje się zarówno dla początkujących graczy (w tym również dzieci!) oraz tych już bardziej doświadczonych.

Różnica polega na tym, że dla graczy początkujących jest to tytuł doskonały do wdrażania się świat nowoczesnych gier planszowych, zaś dla graczy doświadczonych jest to bardzo przyjemny tytuł do szybkich rozgrywek na przykład ze znajomymi lub rodziną, którzy nie grają na co dzień w planszówki. W kwestii działania nie możemy jej również niczego zarzucić! Sprawdza się tak samo dobrze, gdy gra w nią dwóch graczy, jak i pięciu.

W naszej ocenie jest to gra planszowa, która ma potencjał do tego aby stać się kolejnym, wieloletnim przebojem. Dlatego tym bardziej cieszy nas to, że na jej pudełku znajdziecie nasze logo jako serwisu patronującemu tej grze. Ograliśmy „Drogi do Rzymu” bardzo dokładnie kilka miesięcy przed ich premierą na egzemplarzu prototypowym i skradły nasze serce.

Dlatego możemy Wam zagwarantować, że nie zawiedziecie się na tej grze. Całość pozytywnej oceny wzmaga fakt, że gra  w dodatku reprezentuje doskonały stosunek ceny do jakości (na dzień recenzji cena w internecie to ok. 75-80zł). Dokładna recenzja wideo w najbliższym czasie a tymczasem możecie zobaczyć przykładową rozgrywkę dla dwóch i czterech graczy, a także wideoinstrukcję oraz zawartość pudła z grą na foto-unboxingu.

Drogi do Rzymu - Gra Planszowa - Nagranie Pełnej Rozgrywki.

Drogi do Rzymu - Gra Planszowa - Nagranie Pełnej Rozgrywki - 4 graczy.

Drogi do Rzymu - Wideoinstrukcja - Gra planszowa

Ishtar gra planszowa pudełko front

Ishtar: Ogrody Babilonu

Jak zwiększyć szanse na sukces kampanii crowdfundingowej gry planszowej?