Cztery Do Wygranej

gra planszowa cztery do wygranej pudełko

„Cztery do Wygranej” to bardzo prosta gra planszowa z kategorii tak zwanych gier logicznych. Jest to gra przewidziana dla dwóch graczy. Oferuje ona niezwykle proste do opanowania zasady co nie oznacza, że sama rozgrywka jest łatwa, czy prostacka, gdyż w trakcie gry, aby wygrać musimy wysilić nasze szare komórki dość intensywnie.

Okładka tej gry może lekko mylić, gdyż w ten tytuł mogą grać zarówno dzieci jak i dorośli. Wydawcą tej gry planszowej jest wydawnictwo Alexander.

Podczas rozgrywki gracze będą rywalizować o wygraną próbując uzyskać określone układy przestawiając kostki w swoim kolorze na planszy. Wbrew pozorom nie jest to takie proste i łatwe jakby mogło się początkowo wydawać. Oczywiście więcej szczegółów zobaczycie Państwo na nagraniu mojej recenzji, którą znajdziecie poniżej.

Ale już w tej chwili mogę powiedzieć, że ta gra planszowa bardzo mile mnie zaskoczyła parametrem nazywanym regrywalnością. Po zakończonej partii – szczególnie, gdy przegramy 😉 ma się ochotę na jeszcze jedną rozgrywkę.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA WIDEO-RECENZJI:

Cztery Do Wygranej - Gra Planszowa - Recenzja

Jeśli chcesz być na bieżąco to możesz zasubskrybować nasz kanał na YouTube, polubić naszą stronę na Facebook Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze 🙂

Chcesz zobaczyć co kryje się w pudełku zapraszam na foto-unboxing:

gra planszowa ucieczka z lochu pudełko front

Ucieczka z Lochu

gra planszowa plażing pudełko front

Plażing