Boso Przez Świat

gra planszowa boso przez świat pudełko front

Gra planszowa „Boso przez świat” to tytuł stworzony specjalnie dla fanów Wojciecha Cejrowskiego, który od lat pokazuje swoim widzom najdalsze zakątki świata okraszając je wieloma niezwykle ciekawymi informacjami. Czy gra planszowa z tytułem tożsamym dla serii programów znanego podróżnika będzie tak samo dobra jak jego programy? Na to pytanie już niebawem będę mógł Wam odpowiedzieć, gdyż w ciągu najbliższych dni ten tytuł dotrze na nasz stolik recenzencki. [aktualizacja 30 grudnia 2019 – gra dziś do nas dotarła, możecie obejrzeć już foto-unboxing]

Po wstępnym zapoznaniu się z informacjami dostępnymi publicznie w sieci na temat tej gry, mogę powiedzieć, że gra wygląda ciekawie. Przeczytałem dokładnie instrukcję i wstępnie jestem pozytywnie zaskoczony, gdyż wygląda na to, że gra nie jest „wydmuszką” z doklejonym znanym nazwiskiem, a może być faktycznie fajną grą rodzinną. Wszystko zweryfikuje rozgrywka.

Jeśli chcesz otrzymać informację w momencie opublikowania recenzji subskrybuj nasz kanał na YouTube oraz obserwuj nas na Facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco z każdą publikacją.

Tymczasem zapraszam na wideo-unboxing z oceną jakości wykonania:

Boso Przez Świat - Gra Planszowa - Unboxing i Ocena Jakości Wykonania

Na prośbę autorów gry wykonałem również wideoinstrukcję do gry:

Boso Przez Świat - Wideoinstrukcja - Gra Planszowa

Jeśli jeszcze chcesz przyjrzeć się tej grze to zapraszam dodatkowo na foto-unboxing:

gra planszowa milionerzy gang słodziaków pudełko front

Milionerzy Gang Słodziaków

gra planszowa w pogoni za szczęściem pudełko

W Pogoni Za Szczęściem